Karolina Kamińska - ZnanyLekarz.pl

Wizytę umówisz poprzez portal znany lekarz klikając tu i następnie wybierając dowolny termin z kalendarza. Mogą to również Państwo zrobić z poziomu witryny internetowej fizjoka.pl poprzez kliknięcie przycisku ‘Umów wizytę’ lub wybrania terminu z kalendarza po lewej stronie.

Istnieje również możliwość rezerwacji wizyty przez telefon pod numerem 71 738 73 93. Po dodzwonieniu się proszę powołać się na moje dane: Karolina Kamińska, Fizjoterapeuta Krzyki Wrocław, ul Sowia 17/2.

Po wybraniu terminu, usługi oraz ewentualnym dostarczeniu przez Państwa informacji na temat problemu, który będziemy poruszać, dostanę o tym powiadomienie i przygotuję się do zabiegu. Państwo otrzymają również potwierdzenie zarezerwowania wizyty sms’em lub mailem.

Zachęcam również do zabrania ze sobą (o ile Państwo posiadają) dokumentacji medycznej na pierwsze spotkanie. Warto też mieć ze sobą wygodny strój, który pozwoli nam na komfortową współpracę w trakcie terapii.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości bądź jakiekolwiek pytania, jestem dostępna do Państwa usług na stronie facebook’a gdzie mogą Państwo skontaktować się ze mną bezpośrednio na czacie.